trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 14:24 | |
Lihovar | 14:26 | |
Přístaviště | 14:30 | |
U Staré pošty | 14:31 | |
Branické náměstí | 14:32 | |
Ve Studeném | 14:34 | |
Jílovská | 14:36 | |
Sídliště Novodvorská | 14:38 | |
Novodvorská | 14:39 | |
Lhotka | 14:40 | |
Sídliště Lhotka | 14:41 | |
Lhotecký les | 14:42 | |
Cílkova | 14:43 | |
Nové dvory | 14:45 | |
Přírodní | 14:46 | |
Pavlíkova | 14:47 | |
Jirčanská | 14:48 | |
U Libušské sokolovny | 14:50 | |
Sídliště Písnice | 14:51 | |
U Studánky | 14:53 | |
Na Proutcích | 14:56 | |
Na Jelenách | 14:59 | |
Jarníkova | 15:00 | |
Chodov | 15:02 | |
Pod Chodovem | 15:04 | |
Benkova | 15:05 | |
Brodského | 15:06 | |
Donovalská | 15:08 | |
Šperlova | 15:10 | |
Brechtova | 15:11 | |
Prašná | 15:12 | |
Modrá škola | 15:13 | |
Háje | 15:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost