trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 10:24 | |
Lihovar | 10:26 | |
Přístaviště | 10:30 | |
U Staré pošty | 10:31 | |
Branické náměstí | 10:32 | |
Ve Studeném | 10:34 | |
Jílovská | 10:36 | |
Sídliště Novodvorská | 10:38 | |
Novodvorská | 10:39 | |
Lhotka | 10:40 | |
Sídliště Lhotka | 10:41 | |
Lhotecký les | 10:42 | |
Cílkova | 10:43 | |
Nové dvory | 10:45 | |
Přírodní | 10:46 | |
Pavlíkova | 10:47 | |
Jirčanská | 10:48 | |
U Libušské sokolovny | 10:50 | |
Sídliště Písnice | 10:51 | |
U Studánky | 10:53 | |
Na Proutcích | 10:56 | |
Na Jelenách | 10:59 | |
Jarníkova | 11:00 | |
Chodov | 11:02 | |
Pod Chodovem | 11:04 | |
Benkova | 11:05 | |
Brodského | 11:06 | |
Donovalská | 11:08 | |
Šperlova | 11:10 | |
Brechtova | 11:11 | |
Prašná | 11:12 | |
Modrá škola | 11:13 | |
Háje | 11:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost