trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 05:04 | |
Lihovar | 05:06 | |
Přístaviště | 05:09 | |
U Staré pošty | 05:10 | |
Branické náměstí | 05:11 | |
Ve Studeném | 05:13 | |
Jílovská | 05:15 | |
Sídliště Novodvorská | 05:17 | |
Novodvorská | 05:18 | |
Lhotka | 05:19 | |
Sídliště Lhotka | 05:20 | |
Lhotecký les | 05:21 | |
Cílkova | 05:22 | |
Nové dvory | 05:23 | |
Přírodní | 05:24 | |
Pavlíkova | 05:25 | |
Jirčanská | 05:26 | |
U Libušské sokolovny | 05:28 | |
Sídliště Písnice | 05:29 | |
U Studánky | 05:31 | |
Na Proutcích | 05:34 | |
Na Jelenách | 05:36 | |
Jarníkova | 05:37 | |
Chodov | 05:39 | |
Pod Chodovem | 05:41 | |
Benkova | 05:42 | |
Brodského | 05:43 | |
Donovalská | 05:45 | |
Šperlova | 05:46 | |
Brechtova | 05:47 | |
Prašná | 05:48 | |
Modrá škola | 05:49 | |
Háje | 06:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost