trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Písnice | 15:07 | |
U Libušské sokolovny | 15:08 | |
Jirčanská | 15:09 | |
Pavlíkova | 15:11 | |
Přírodní | 15:12 | |
Chýnovská | 15:13 | |
Nové dvory | 15:14 | |
Cílkova | 15:15 | |
Lhotecký les | 15:16 | |
Sídliště Lhotka | 15:17 | |
Lhotka | 15:18 | |
Novodvorská | 15:19 | |
Sídliště Novodvorská | 15:20 | |
Jílovská | 15:22 | |
Vrbova | 15:24 | |
Ve Studeném | 15:25 | |
Branické náměstí | 15:27 | |
U Staré pošty | 15:28 | |
Přístaviště | 15:29 | |
Lihovar | 15:33 | |
Smíchovské nádraží | 15:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost