trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 09:00 | |
Modrá škola | 09:01 | |
Brechtova | 09:02 | |
Šperlova | 09:03 | |
Donovalská | 09:05 | |
Brodského | 09:07 | |
Benkova | 09:08 | |
Pod Chodovem | 09:09 | |
Chodov | 09:11 | |
Jarníkova | 09:12 | |
Na Jelenách | 09:14 | |
Na Proutcích | 09:16 | |
U Studánky | 09:19 | |
Sídliště Písnice | 09:22 | |
U Libušské sokolovny | 09:23 | |
Jirčanská | 09:24 | |
Pavlíkova | 09:26 | |
Přírodní | 09:27 | |
Chýnovská | 09:28 | |
Nové dvory | 09:29 | |
Cílkova | 09:30 | |
Lhotecký les | 09:31 | |
Sídliště Lhotka | 09:32 | |
Lhotka | 09:33 | |
Novodvorská | 09:34 | |
Sídliště Novodvorská | 09:35 | |
Jílovská | 09:37 | |
Vrbova | 09:39 | |
Ve Studeném | 09:40 | |
Branické náměstí | 09:42 | |
U Staré pošty | 09:43 | |
Přístaviště | 09:44 | |
Lihovar | 09:48 | |
Smíchovské nádraží | 10:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost