trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 09:54 | |
Lihovar | 09:56 | |
Přístaviště | 10:00 | |
U Staré pošty | 10:01 | |
Branické náměstí | 10:02 | |
Ve Studeném | 10:04 | |
Jílovská | 10:06 | |
Sídliště Novodvorská | 10:08 | |
Novodvorská | 10:09 | |
Lhotka | 10:10 | |
Sídliště Lhotka | 10:11 | |
Lhotecký les | 10:12 | |
Cílkova | 10:13 | |
Nové dvory | 10:15 | |
Přírodní | 10:16 | |
Pavlíkova | 10:17 | |
Jirčanská | 10:18 | |
U Libušské sokolovny | 10:20 | |
Sídliště Písnice | 10:21 | |
U Studánky | 10:23 | |
Na Proutcích | 10:26 | |
Na Jelenách | 10:29 | |
Jarníkova | 10:30 | |
Chodov | 10:32 | |
Pod Chodovem | 10:34 | |
Benkova | 10:35 | |
Brodského | 10:36 | |
Donovalská | 10:38 | |
Šperlova | 10:40 | |
Brechtova | 10:41 | |
Prašná | 10:42 | |
Modrá škola | 10:43 | |
Háje | 10:59 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost