trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Písnice | 09:07 | |
U Libušské sokolovny | 09:08 | |
Jirčanská | 09:09 | |
Pavlíkova | 09:11 | |
Přírodní | 09:12 | |
Chýnovská | 09:13 | |
Nové dvory | 09:14 | |
Cílkova | 09:15 | |
Lhotecký les | 09:16 | |
Sídliště Lhotka | 09:17 | |
Lhotka | 09:18 | |
Novodvorská | 09:19 | |
Sídliště Novodvorská | 09:20 | |
Jílovská | 09:22 | |
Vrbova | 09:24 | |
Ve Studeném | 09:25 | |
Branické náměstí | 09:27 | |
U Staré pošty | 09:28 | |
Přístaviště | 09:29 | |
Lihovar | 09:33 | |
Smíchovské nádraží | 09:52 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost