trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 19:03 | |
Donatellova | 19:04 | |
Limuzská | 19:06 | |
Sídliště Malešice | 19:07 | |
Malešické náměstí | 19:09 | |
Pod Táborem | 19:11 | |
Spojovací | 19:13 | |
Balkán | 19:14 | |
K Žižkovu | 19:16 | |
Nádraží Libeň | 19:18 | |
Vysočanská | 19:20 | |
Nad Jetelkou | 19:22 | |
Prosek | 19:24 | |
Nový Prosek | 19:25 | |
Letňanská | 19:26 | |
Letňany | 19:28 | |
Výstaviště Letňany | 19:29 | |
Boletická | 19:30 | |
Rychnovská | 19:31 | |
Staré Letňany | 19:32 | |
Avia Letňany | 19:42 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost