trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 14:33 | |
Donatellova | 14:34 | |
Limuzská | 14:36 | |
Sídliště Malešice | 14:37 | |
Malešické náměstí | 14:39 | |
Pod Táborem | 14:41 | |
Spojovací | 14:43 | |
Balkán | 14:44 | |
K Žižkovu | 14:46 | |
Nádraží Libeň | 14:48 | |
Vysočanská | 14:50 | |
Nad Jetelkou | 14:52 | |
Prosek | 14:54 | |
Nový Prosek | 14:55 | |
Letňanská | 14:56 | |
Letňany | 14:58 | |
Výstaviště Letňany | 14:59 | |
Boletická | 15:00 | |
Rychnovská | 15:01 | |
Staré Letňany | 15:02 | |
Avia Letňany | 15:12 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost