trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Krausova | 09:44 | |
Avia Letňany | 09:45 | |
Staré Letňany | 09:46 | |
Rychnovská | 09:47 | |
Boletická | 09:48 | |
Výstaviště Letňany | 09:49 | |
Letňany | 09:50 | |
Letňanská | 09:52 | |
Nový Prosek | 09:53 | |
Prosek | 09:54 | |
Nad Jetelkou | 09:56 | |
Vysočanská | 09:59 | |
Nádraží Libeň | 10:02 | |
K Žižkovu | 10:03 | |
Balkán | 10:05 | |
Spojovací | 10:06 | |
Pod Táborem | 10:08 | |
Malešické náměstí | 10:10 | |
Sídliště Malešice | 10:11 | |
Limuzská | 10:13 | |
Donatellova | 10:15 | |
Skalka | 10:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost