trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Avia Letňany | 07:25 | |
Staré Letňany | 07:26 | |
Rychnovská | 07:27 | |
Boletická | 07:28 | |
Výstaviště Letňany | 07:29 | |
Letňany | 07:30 | |
Letňanská | 07:32 | |
Nový Prosek | 07:33 | |
Prosek | 07:34 | |
Nad Jetelkou | 07:35 | |
Vysočanská | 07:38 | |
Nádraží Libeň | 07:41 | |
K Žižkovu | 07:42 | |
Balkán | 07:44 | |
Spojovací | 07:45 | |
Pod Táborem | 07:47 | |
Malešické náměstí | 07:49 | |
Sídliště Malešice | 07:50 | |
Limuzská | 07:52 | |
Donatellova | 07:54 | |
Skalka | 08:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost