trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 06:51 | |
Donatellova | 06:52 | |
Limuzská | 06:54 | |
Sídliště Malešice | 06:55 | |
Malešické náměstí | 06:57 | |
Pod Táborem | 06:59 | |
Spojovací | 07:01 | |
Balkán | 07:02 | |
K Žižkovu | 07:03 | |
Nádraží Libeň | 07:05 | |
Vysočanská | 07:07 | |
Nad Jetelkou | 07:09 | |
Prosek | 07:11 | |
Nový Prosek | 07:12 | |
Letňanská | 07:13 | |
Letňany | 07:15 | |
Výstaviště Letňany | 07:16 | |
Boletická | 07:17 | |
Rychnovská | 07:18 | |
Staré Letňany | 07:19 | |
Avia Letňany | 07:20 | |
Krausova | 07:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost