trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Skalka | 05:31 | |
Donatellova | 05:32 | |
Limuzská | 05:34 | |
Sídliště Malešice | 05:35 | |
Malešické náměstí | 05:37 | |
Pod Táborem | 05:39 | |
Spojovací | 05:41 | |
Balkán | 05:42 | |
K Žižkovu | 05:43 | |
Nádraží Libeň | 05:45 | |
Vysočanská | 05:47 | |
Nad Jetelkou | 05:49 | |
Prosek | 05:51 | |
Nový Prosek | 05:52 | |
Letňanská | 05:53 | |
Letňany | 05:55 | |
Výstaviště Letňany | 05:56 | |
Boletická | 05:57 | |
Rychnovská | 05:58 | |
Staré Letňany | 05:59 | |
Avia Letňany | 06:00 | |
Krausova | 06:03 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost