trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Šeberák | 12:28 | |
Kunratice | 12:29 | |
Kunratická škola | 12:30 | |
U Tří svatých | 12:31 | |
Zelené domky | 12:33 | |
Ústavy Akademie věd | 12:34 | |
V Lískách | 12:35 | |
IKEM | 12:36 | |
Ústav mateřství | 12:37 | |
Klárův ústav | 12:38 | |
Nemocnice Krč | 12:39 | |
U Labutě | 12:40 | |
Lísek | 12:42 | |
Poliklinika Budějovická | 12:44 | |
Antala Staška | 12:45 | |
Ryšánka | 12:46 | |
Na Strži | 12:48 | |
Krčský hřbitov | 12:49 | |
Sídliště Pankrác | 12:50 | |
Sídliště Pankrác | 12:51 | |
Pankrác | 12:53 | |
Pražského povstání | 12:56 | |
Palouček | 12:57 | |
Nuselská radnice | 12:58 | |
Náměstí Bratří Synků | 12:59 | |
Nádraží Vršovice | 13:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost