trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Vršovice | 19:06 | |
Náměstí Bratří Synků | 19:09 | |
Nuselská radnice | 19:10 | |
Palouček | 19:11 | |
Pražského povstání | 19:13 | |
Pankrác | 19:15 | |
Sídliště Pankrác | 19:17 | |
Krčský hřbitov | 19:18 | |
Na Strži | 19:19 | |
Ryšánka | 19:21 | |
Antala Staška | 19:22 | |
Poliklinika Budějovická | 19:23 | |
Lísek | 19:24 | |
U Labutě | 19:26 | |
Nemocnice Krč | 19:28 | |
Klárův ústav | 19:29 | |
Ústav mateřství | 19:30 | |
IKEM | 19:31 | |
Zelené domky | 19:33 | |
U Tří svatých | 19:35 | |
Kunratická škola | 19:36 | |
Kunratice | 19:37 | |
Šeberák | 19:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost