trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 13:10 | |
Terminál 2 | 13:11 | |
Schengenská | 13:12 | |
U Hangáru | 13:14 | |
Na Padesátníku | 13:16 | |
Terminál 3 | 13:17 | |
K Letišti | 13:18 | |
Obchodní centrum Šestka | 13:19 | |
Dlouhá míle | 13:22 | |
Ciolkovského | 13:23 | |
Sídliště Na Dědině | 13:24 | |
Vlastina | 13:25 | |
Divoká Šárka | 13:27 | |
Litovický potok | 13:29 | |
Libocká | 13:30 | |
Sídliště Petřiny | 13:33 | |
Petřiny | 13:34 | |
Větrník | 13:35 | |
Nad Markétou | 13:37 | |
Vypich | 13:38 | |
Vypich | 13:39 | |
Štefkova | 13:40 | |
U Ladronky | 13:41 | |
Rozýnova | 13:42 | |
Televizní věž | 13:43 | |
Diskařská | 13:44 | |
Stadion Strahov | 13:46 | |
Hybšmanka | 13:47 | |
Podbělohorská | 13:48 | |
Nad Klamovkou | 13:49 | |
Klamovka | 13:50 | |
Anděl | 13:55 | |
Na Knížecí | 14:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost