trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ciolkovského | 08:47 | |
Sídliště Na Dědině | 08:48 | |
Vlastina | 08:49 | |
Divoká Šárka | 08:51 | |
Litovický potok | 08:53 | |
Libocká | 08:54 | |
Sídliště Petřiny | 08:57 | |
Petřiny | 08:58 | |
Větrník | 08:59 | |
Nad Markétou | 09:01 | |
Vypich | 09:02 | |
Vypich | 09:03 | |
Štefkova | 09:04 | |
U Ladronky | 09:05 | |
Rozýnova | 09:06 | |
Televizní věž | 09:07 | |
Diskařská | 09:08 | |
Stadion Strahov | 09:10 | |
Hybšmanka | 09:11 | |
Podbělohorská | 09:12 | |
Nad Klamovkou | 09:13 | |
Klamovka | 09:14 | |
Anděl | 09:19 | |
Na Knížecí | 09:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost