trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Terminál 1 | 15:10 | |
Terminál 2 | 15:11 | |
Schengenská | 15:12 | |
U Hangáru | 15:14 | |
Na Padesátníku | 15:16 | |
Terminál 3 | 15:17 | |
K Letišti | 15:18 | |
Obchodní centrum Šestka | 15:19 | |
Dlouhá míle | 15:22 | |
Ciolkovského | 15:23 | |
Sídliště Na Dědině | 15:24 | |
Vlastina | 15:25 | |
Divoká Šárka | 15:27 | |
Litovický potok | 15:29 | |
Libocká | 15:30 | |
Sídliště Petřiny | 15:33 | |
Petřiny | 15:34 | |
Větrník | 15:35 | |
Nad Markétou | 15:37 | |
Vypich | 15:38 | |
Vypich | 15:39 | |
Štefkova | 15:40 | |
U Ladronky | 15:41 | |
Rozýnova | 15:42 | |
Televizní věž | 15:43 | |
Diskařská | 15:44 | |
Stadion Strahov | 15:46 | |
Hybšmanka | 15:47 | |
Podbělohorská | 15:48 | |
Nad Klamovkou | 15:49 | |
Klamovka | 15:50 | |
Anděl | 15:55 | |
Na Knížecí | 16:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost