trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Šestka | 14:19 | |
Dlouhá míle | 14:22 | |
Ciolkovského | 14:23 | |
Sídliště Na Dědině | 14:24 | |
Vlastina | 14:25 | |
Divoká Šárka | 14:27 | |
Litovický potok | 14:29 | |
Libocká | 14:30 | |
Sídliště Petřiny | 14:33 | |
Petřiny | 14:34 | |
Větrník | 14:35 | |
Nad Markétou | 14:37 | |
Vypich | 14:38 | |
Vypich | 14:39 | |
Štefkova | 14:40 | |
U Ladronky | 14:41 | |
Rozýnova | 14:42 | |
Televizní věž | 14:43 | |
Diskařská | 14:44 | |
Stadion Strahov | 14:46 | |
Hybšmanka | 14:47 | |
Podbělohorská | 14:48 | |
Nad Klamovkou | 14:49 | |
Klamovka | 14:50 | |
Anděl | 14:55 | |
Na Knížecí | 15:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost