trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Šestka | 18:52 | |
Dlouhá míle | 18:55 | |
Ciolkovského | 18:56 | |
Sídliště Na Dědině | 18:57 | |
Vlastina | 18:58 | |
Divoká Šárka | 19:00 | |
Litovický potok | 19:02 | |
Libocká | 19:03 | |
Sídliště Petřiny | 19:06 | |
Petřiny | 19:07 | |
Větrník | 19:08 | |
Nad Markétou | 19:10 | |
Vypich | 19:11 | |
Vypich | 19:12 | |
Štefkova | 19:13 | |
U Ladronky | 19:14 | |
Rozýnova | 19:15 | |
Televizní věž | 19:16 | |
Diskařská | 19:17 | |
Stadion Strahov | 19:19 | |
Hybšmanka | 19:20 | |
Podbělohorská | 19:21 | |
Nad Klamovkou | 19:22 | |
Klamovka | 19:23 | |
Anděl | 19:28 | |
Na Knížecí | 19:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost