jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Kačerov - Sídliště Libuš
trasa
zastávka
čas
Kačerov
00:06
vystoupit »
Nemocnice Krč
00:08
vystoupit »
Zálesí
00:10
vystoupit »
Sídliště Krč
00:11
vystoupit »
Tempo
00:12
vystoupit »
Nové dvory
00:13
vystoupit »
Přírodní
00:14
vystoupit »
Pavlíkova
00:15
vystoupit »
Sídliště Libuš
00:19
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.