jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Kačerov - Sídliště Libuš
trasa
zastávka
čas
Kačerov
06:06
vystoupit »
Nemocnice Krč
06:08
vystoupit »
Zálesí
06:10
vystoupit »
Sídliště Krč
06:11
vystoupit »
Tempo
06:12
vystoupit »
Nové dvory
06:13
vystoupit »
Přírodní
06:14
vystoupit »
Pavlíkova
06:15
vystoupit »
Sídliště Libuš
06:34
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.