jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Kačerov - Sídliště Libuš
trasa
zastávka
čas
Kačerov
00:26
vystoupit »
Nemocnice Krč
00:28
vystoupit »
Zálesí
00:30
vystoupit »
Sídliště Krč
00:31
vystoupit »
Tempo
00:32
vystoupit »
Nové dvory
00:33
vystoupit »
Přírodní
00:34
vystoupit »
Pavlíkova
00:35
vystoupit »
Sídliště Libuš
00:39
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.