jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Sídliště Lhotka - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Lhotka
18:21
vystoupit »
Lhotecký les
18:21
vystoupit »
Cílkova
18:22
vystoupit »
Nové dvory
18:23
vystoupit »
Tempo
18:25
vystoupit »
Sídliště Krč
18:26
vystoupit »
Zálesí
18:27
vystoupit »
Nemocnice Krč
18:29
vystoupit »
Kačerov
18:33
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.