jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Sídliště Libuš - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Libuš
20:57
vystoupit »
Pavlíkova
20:58
vystoupit »
Přírodní
20:59
vystoupit »
Chýnovská
21:00
vystoupit »
Tempo
21:02
vystoupit »
Sídliště Krč
21:03
vystoupit »
Zálesí
21:04
vystoupit »
Nemocnice Krč
21:05
vystoupit »
Kačerov
21:09
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.