trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 04:50 | |
Stodůlky | 04:52 | |
Luka | 04:54 | |
Lužiny | 04:55 | |
Hůrka | 04:57 | |
Nové Butovice | 04:58 | |
Jinonice | 05:00 | |
Radlická | 05:02 | |
Smíchovské nádraží | 05:05 | |
Anděl | 05:07 | |
Karlovo náměstí | 05:09 | |
Národní třída | 05:10 | |
Můstek - B | 05:11 | |
Náměstí Republiky | 05:13 | |
Florenc - B | 05:14 | |
Křižíkova | 05:16 | |
Invalidovna | 05:18 | |
Palmovka | 05:19 | |
Českomoravská | 05:21 | |
Vysočanská | 05:23 | |
Kolbenova | 05:25 | |
Hloubětín | 05:27 | |
Rajská zahrada | 05:29 | |
Černý Most | 05:36 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost