jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Sídliště Libuš - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Libuš
08:44
vystoupit »
Pavlíkova
08:45
vystoupit »
Přírodní
08:46
vystoupit »
Chýnovská
08:47
vystoupit »
Tempo
08:49
vystoupit »
Sídliště Krč
08:50
vystoupit »
Zálesí
08:51
vystoupit »
Nemocnice Krč
08:53
vystoupit »
Kačerov
08:57
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.