jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
189
Kačerov - Sídliště Lhotka
trasa
zastávka
čas
Kačerov
20:47
vystoupit »
Nemocnice Krč
20:50
vystoupit »
Zálesí
20:52
vystoupit »
Sídliště Krč
20:53
vystoupit »
Tempo
20:54
vystoupit »
Nové dvory
20:55
vystoupit »
Cílkova
20:56
vystoupit »
Lhotecký les
20:57
vystoupit »
Sídliště Lhotka
21:00
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.