jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Kačerov - Sídliště Libuš
trasa
zastávka
čas
Kačerov
17:12
vystoupit »
Nemocnice Krč
17:15
vystoupit »
Zálesí
17:17
vystoupit »
Sídliště Krč
17:18
vystoupit »
Tempo
17:19
vystoupit »
Nové dvory
17:20
vystoupit »
Přírodní
17:21
vystoupit »
Pavlíkova
17:22
vystoupit »
Sídliště Libuš
17:28
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.