jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Sídliště Libuš - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Libuš
15:45
vystoupit »
Pavlíkova
15:46
vystoupit »
Přírodní
15:47
vystoupit »
Chýnovská
15:48
vystoupit »
Tempo
15:50
vystoupit »
Sídliště Krč
15:51
vystoupit »
Zálesí
15:52
vystoupit »
Nemocnice Krč
15:54
vystoupit »
Kačerov
15:58
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.