jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
215
Sídliště Libuš - Kačerov
trasa
zastávka
čas
Sídliště Libuš
15:00
vystoupit »
Pavlíkova
15:01
vystoupit »
Přírodní
15:02
vystoupit »
Chýnovská
15:03
vystoupit »
Tempo
15:05
vystoupit »
Sídliště Krč
15:06
vystoupit »
Zálesí
15:07
vystoupit »
Nemocnice Krč
15:09
vystoupit »
Kačerov
15:25
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.