trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 18:28 | |
Šafránecká | 18:29 | |
Nemocnice Motol | 18:30 | |
Motol | 18:32 | |
Šafránkova | 18:35 | |
Nušlova | 18:36 | |
Nové Butovice | 18:39 | |
Ovčí hájek | 18:41 | |
Archeologická | 18:42 | |
Píškova | 18:43 | |
Červeňanského | 18:44 | |
Ohradské náměstí | 18:45 | |
Velká Ohrada | 18:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost