trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 05:39 | |
Červeňanského | 05:40 | |
Píškova | 05:41 | |
Archeologická | 05:42 | |
Ovčí hájek | 05:43 | |
Nové Butovice | 05:45 | |
Nové Butovice | 05:46 | |
Nušlova | 05:47 | |
Šafránkova | 05:49 | |
Motol | 05:51 | |
Nemocnice Motol | 05:53 | |
Šafránecká | 05:54 | |
Vypich | 06:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost