trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velká Ohrada | 13:37 | |
Červeňanského | 13:38 | |
Píškova | 13:39 | |
Archeologická | 13:40 | |
Ovčí hájek | 13:41 | |
Nové Butovice | 13:43 | |
Nové Butovice | 13:44 | |
Nušlova | 13:45 | |
Šafránkova | 13:47 | |
Motol | 13:50 | |
Nemocnice Motol | 13:52 | |
Šafránecká | 13:53 | |
Vypich | 14:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost