trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Háje | 14:08 | |
Horčičkova | 14:09 | |
Jakobiho | 14:12 | |
Sídliště Petrovice | 14:13 | |
Janovská | 14:15 | |
Na Křečku | 14:16 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 14:17 | |
Boloňská | 14:18 | |
Řepčická | 14:20 | |
Gercenova | 14:21 | |
Nádraží Hostivař | 14:23 | |
Sklářská | 14:24 | |
Kablo | 14:25 | |
Barvy a laky | 14:25 | |
Radiová | 14:26 | |
Zamenhofova | 14:29 | |
Spalovna Malešice | 14:30 | |
Perlit | 14:31 | |
Za Horou | 14:33 | |
Kolonie | 14:34 | |
Pod Táborem | 14:36 | |
Spojovací | 14:38 | |
Balkán | 14:39 | |
K Žižkovu | 14:41 | |
Nádraží Libeň | 14:43 | |
Vysočanská | 14:45 | |
Nad Jetelkou | 14:47 | |
Prosek | 14:49 | |
Sídliště Prosek | 14:50 | |
Střížkov | 14:51 | |
Třebenická | 14:53 | |
Sídliště Ďáblice | 14:54 | |
Šimůnkova | 14:56 | |
Bojasova | 14:57 | |
Vozovna Kobylisy | 14:58 | |
Vozovna Kobylisy | 15:28 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost