trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vozovna Kobylisy | 10:30 | |
Bojasova | 10:31 | |
Šimůnkova | 10:32 | |
Sídliště Ďáblice | 10:33 | |
Třebenická | 10:34 | |
Třebenická | 10:35 | |
Střížkov | 10:37 | |
Sídliště Prosek | 10:38 | |
Prosek | 10:39 | |
Nad Jetelkou | 10:40 | |
Vysočanská | 10:43 | |
Nádraží Libeň | 10:46 | |
K Žižkovu | 10:47 | |
Balkán | 10:49 | |
Spojovací | 10:50 | |
Pod Táborem | 10:52 | |
Kolonie | 10:54 | |
Perlit | 10:56 | |
Spalovna Malešice | 10:58 | |
Radiová | 11:00 | |
Barvy a laky | 11:01 | |
Kablo | 11:02 | |
Sklářská | 11:03 | |
Nádraží Hostivař | 11:05 | |
Gercenova | 11:07 | |
Řepčická | 11:08 | |
Boloňská | 11:10 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 11:11 | |
Na Křečku | 11:13 | |
Janovská | 11:14 | |
Sídliště Petrovice | 11:16 | |
Jakobiho | 11:17 | |
Horčičkova | 11:20 | |
Háje | 11:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost