trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 17:45 | |
Litochlebské náměstí | 17:46 | |
Donovalská | 17:48 | |
K Obecním hájovnám | 17:50 | |
Nad Košíkem | 17:51 | |
Selská | 17:52 | |
Hostivařské náměstí | 17:53 | |
Na Groši | 17:54 | |
Hostivařská | 17:55 | |
Nádraží Hostivař | 17:56 | |
Sklářská | 17:57 | |
Kablo | 17:58 | |
Barvy a laky | 17:58 | |
Radiová | 17:59 | |
Zamenhofova | 18:02 | |
Spalovna Malešice | 18:03 | |
Perlit | 18:04 | |
Za Horou | 18:06 | |
Pávovské náměstí | 18:07 | |
Jiráskova čtvrť | 18:08 | |
Kyje | 18:09 | |
Vajgarská | 18:11 | |
Hejtmanská | 18:13 | |
Rajská zahrada | 18:14 | |
Ronešova | 18:15 | |
Poliklinika Černý Most | 18:16 | |
Černý Most | 18:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost