trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 13:15 | |
Litochlebské náměstí | 13:16 | |
Donovalská | 13:18 | |
K Obecním hájovnám | 13:20 | |
Nad Košíkem | 13:21 | |
Selská | 13:22 | |
Hostivařské náměstí | 13:23 | |
Na Groši | 13:24 | |
Hostivařská | 13:25 | |
Nádraží Hostivař | 13:26 | |
Sklářská | 13:27 | |
Kablo | 13:28 | |
Barvy a laky | 13:28 | |
Radiová | 13:29 | |
Zamenhofova | 13:32 | |
Spalovna Malešice | 13:33 | |
Perlit | 13:34 | |
Za Horou | 13:36 | |
Pávovské náměstí | 13:37 | |
Jiráskova čtvrť | 13:38 | |
Kyje | 13:39 | |
Vajgarská | 13:41 | |
Hejtmanská | 13:43 | |
Rajská zahrada | 13:44 | |
Ronešova | 13:45 | |
Poliklinika Černý Most | 13:46 | |
Černý Most | 14:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost