trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 19:45 | |
Litochlebské náměstí | 19:46 | |
Donovalská | 19:48 | |
K Obecním hájovnám | 19:50 | |
Nad Košíkem | 19:51 | |
Selská | 19:52 | |
Hostivařské náměstí | 19:53 | |
Na Groši | 19:54 | |
Hostivařská | 19:55 | |
Nádraží Hostivař | 19:56 | |
Sklářská | 19:57 | |
Kablo | 19:58 | |
Barvy a laky | 19:58 | |
Radiová | 19:59 | |
Zamenhofova | 20:02 | |
Spalovna Malešice | 20:03 | |
Perlit | 20:04 | |
Za Horou | 20:06 | |
Pávovské náměstí | 20:07 | |
Jiráskova čtvrť | 20:08 | |
Kyje | 20:09 | |
Vajgarská | 20:11 | |
Hejtmanská | 20:13 | |
Rajská zahrada | 20:14 | |
Ronešova | 20:15 | |
Poliklinika Černý Most | 20:16 | |
Černý Most | 20:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost