trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 16:45 | |
Litochlebské náměstí | 16:46 | |
Donovalská | 16:48 | |
K Obecním hájovnám | 16:50 | |
Nad Košíkem | 16:51 | |
Selská | 16:52 | |
Hostivařské náměstí | 16:53 | |
Na Groši | 16:54 | |
Hostivařská | 16:55 | |
Nádraží Hostivař | 16:56 | |
Sklářská | 16:57 | |
Kablo | 16:58 | |
Barvy a laky | 16:58 | |
Radiová | 16:59 | |
Zamenhofova | 17:02 | |
Spalovna Malešice | 17:03 | |
Perlit | 17:04 | |
Za Horou | 17:06 | |
Pávovské náměstí | 17:07 | |
Jiráskova čtvrť | 17:08 | |
Kyje | 17:09 | |
Vajgarská | 17:11 | |
Hejtmanská | 17:13 | |
Rajská zahrada | 17:14 | |
Ronešova | 17:15 | |
Poliklinika Černý Most | 17:16 | |
Černý Most | 17:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost