trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 13:45 | |
Litochlebské náměstí | 13:46 | |
Donovalská | 13:48 | |
K Obecním hájovnám | 13:50 | |
Nad Košíkem | 13:51 | |
Selská | 13:52 | |
Hostivařské náměstí | 13:53 | |
Na Groši | 13:54 | |
Hostivařská | 13:55 | |
Nádraží Hostivař | 13:56 | |
Sklářská | 13:57 | |
Kablo | 13:58 | |
Barvy a laky | 13:58 | |
Radiová | 13:59 | |
Zamenhofova | 14:02 | |
Spalovna Malešice | 14:03 | |
Perlit | 14:04 | |
Za Horou | 14:06 | |
Pávovské náměstí | 14:07 | |
Jiráskova čtvrť | 14:08 | |
Kyje | 14:09 | |
Vajgarská | 14:11 | |
Hejtmanská | 14:13 | |
Rajská zahrada | 14:14 | |
Ronešova | 14:15 | |
Poliklinika Černý Most | 14:16 | |
Černý Most | 14:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost