trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 09:15 | |
Litochlebské náměstí | 09:16 | |
Donovalská | 09:18 | |
K Obecním hájovnám | 09:20 | |
Nad Košíkem | 09:21 | |
Selská | 09:22 | |
Hostivařské náměstí | 09:23 | |
Na Groši | 09:24 | |
Hostivařská | 09:25 | |
Nádraží Hostivař | 09:26 | |
Sklářská | 09:27 | |
Kablo | 09:28 | |
Barvy a laky | 09:28 | |
Radiová | 09:29 | |
Zamenhofova | 09:32 | |
Spalovna Malešice | 09:33 | |
Perlit | 09:34 | |
Za Horou | 09:36 | |
Pávovské náměstí | 09:37 | |
Jiráskova čtvrť | 09:38 | |
Kyje | 09:39 | |
Vajgarská | 09:41 | |
Hejtmanská | 09:43 | |
Rajská zahrada | 09:44 | |
Ronešova | 09:45 | |
Poliklinika Černý Most | 09:46 | |
Černý Most | 10:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost