trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 15:45 | |
Litochlebské náměstí | 15:46 | |
Donovalská | 15:48 | |
K Obecním hájovnám | 15:50 | |
Nad Košíkem | 15:51 | |
Selská | 15:52 | |
Hostivařské náměstí | 15:53 | |
Na Groši | 15:54 | |
Hostivařská | 15:55 | |
Nádraží Hostivař | 15:56 | |
Sklářská | 15:57 | |
Kablo | 15:58 | |
Barvy a laky | 15:58 | |
Radiová | 15:59 | |
Zamenhofova | 16:02 | |
Spalovna Malešice | 16:03 | |
Perlit | 16:04 | |
Za Horou | 16:06 | |
Pávovské náměstí | 16:07 | |
Jiráskova čtvrť | 16:08 | |
Kyje | 16:09 | |
Vajgarská | 16:11 | |
Hejtmanská | 16:13 | |
Rajská zahrada | 16:14 | |
Ronešova | 16:15 | |
Poliklinika Černý Most | 16:16 | |
Černý Most | 16:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost