trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 08:15 | |
Litochlebské náměstí | 08:16 | |
Donovalská | 08:17 | |
K Obecním hájovnám | 08:19 | |
Nad Košíkem | 08:20 | |
Selská | 08:21 | |
Hostivařské náměstí | 08:22 | |
Na Groši | 08:23 | |
Hostivařská | 08:24 | |
Nádraží Hostivař | 08:25 | |
Sklářská | 08:26 | |
Kablo | 08:27 | |
Barvy a laky | 08:27 | |
Radiová | 08:28 | |
Zamenhofova | 08:30 | |
Spalovna Malešice | 08:31 | |
Perlit | 08:32 | |
Za Horou | 08:34 | |
Pávovské náměstí | 08:35 | |
Jiráskova čtvrť | 08:36 | |
Kyje | 08:37 | |
Vajgarská | 08:38 | |
Hejtmanská | 08:40 | |
Rajská zahrada | 08:41 | |
Ronešova | 08:42 | |
Poliklinika Černý Most | 08:43 | |
Černý Most | 09:05 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost