trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 06:42 | |
Litochlebské náměstí | 06:43 | |
Donovalská | 06:44 | |
K Obecním hájovnám | 06:46 | |
Nad Košíkem | 06:47 | |
Selská | 06:48 | |
Hostivařské náměstí | 06:49 | |
Na Groši | 06:50 | |
Hostivařská | 06:51 | |
Nádraží Hostivař | 06:52 | |
Sklářská | 06:53 | |
Kablo | 06:54 | |
Barvy a laky | 06:54 | |
Radiová | 06:55 | |
Zamenhofova | 06:57 | |
Spalovna Malešice | 06:58 | |
Perlit | 06:59 | |
Za Horou | 07:01 | |
Pávovské náměstí | 07:02 | |
Jiráskova čtvrť | 07:03 | |
Kyje | 07:04 | |
Vajgarská | 07:05 | |
Hejtmanská | 07:07 | |
Rajská zahrada | 07:08 | |
Ronešova | 07:09 | |
Poliklinika Černý Most | 07:10 | |
Černý Most | 07:35 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost