trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Opatov | 05:12 | |
Litochlebské náměstí | 05:13 | |
Donovalská | 05:14 | |
K Obecním hájovnám | 05:16 | |
Nad Košíkem | 05:17 | |
Selská | 05:18 | |
Hostivařské náměstí | 05:19 | |
Na Groši | 05:20 | |
Hostivařská | 05:21 | |
Nádraží Hostivař | 05:22 | |
Sklářská | 05:23 | |
Kablo | 05:24 | |
Barvy a laky | 05:24 | |
Radiová | 05:25 | |
Zamenhofova | 05:27 | |
Spalovna Malešice | 05:28 | |
Perlit | 05:29 | |
Za Horou | 05:31 | |
Pávovské náměstí | 05:32 | |
Jiráskova čtvrť | 05:33 | |
Kyje | 05:34 | |
Vajgarská | 05:35 | |
Hejtmanská | 05:37 | |
Rajská zahrada | 05:38 | |
Ronešova | 05:39 | |
Poliklinika Černý Most | 05:40 | |
Černý Most | 06:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost