trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 19:19 | |
Zličín | 19:22 | |
Sídliště Zličín | 19:25 | |
Halenkovská | 19:26 | |
Strojírenská | 19:27 | |
Sídliště Řepy | 19:30 | |
Blatiny | 19:31 | |
Slánská | 19:32 | |
Hlušičkova | 19:34 | |
Krematorium Motol | 19:35 | |
Motol | 19:36 | |
Nemocnice Motol | 19:38 | |
Šafránecká | 19:39 | |
Vypich | 19:41 | |
Břevnovská | 19:44 | |
Kajetánka | 19:45 | |
Na Petynce | 19:47 | |
Vozovna Střešovice | 19:49 | |
Prašný most | 19:50 | |
Vítězné náměstí | 19:52 | |
Dejvická | 20:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost