trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 12:19 | |
Zličín | 12:22 | |
Sídliště Zličín | 12:25 | |
Halenkovská | 12:26 | |
Strojírenská | 12:27 | |
Sídliště Řepy | 12:30 | |
Blatiny | 12:31 | |
Slánská | 12:32 | |
Hlušičkova | 12:34 | |
Krematorium Motol | 12:35 | |
Motol | 12:36 | |
Nemocnice Motol | 12:38 | |
Šafránecká | 12:39 | |
Vypich | 12:41 | |
Břevnovská | 12:44 | |
Kajetánka | 12:45 | |
Na Petynce | 12:47 | |
Vozovna Střešovice | 12:49 | |
Prašný most | 12:50 | |
Vítězné náměstí | 12:52 | |
Dejvická | 13:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost