trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Řepy | 04:50 | |
Blatiny | 04:51 | |
Slánská | 04:52 | |
Hlušičkova | 04:54 | |
Krematorium Motol | 04:55 | |
Motol | 04:56 | |
Nemocnice Motol | 04:58 | |
Šafránecká | 04:59 | |
Vypich | 05:01 | |
Břevnovská | 05:03 | |
Kajetánka | 05:04 | |
Na Petynce | 05:06 | |
Vozovna Střešovice | 05:08 | |
Prašný most | 05:09 | |
Vítězné náměstí | 05:10 | |
Dejvická | 05:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost