trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 22:47 | |
Zličín | 22:49 | |
Sídliště Zličín | 22:52 | |
Halenkovská | 22:53 | |
Strojírenská | 22:54 | |
Sídliště Řepy | 22:57 | |
Blatiny | 22:58 | |
Slánská | 22:59 | |
Hlušičkova | 23:01 | |
Krematorium Motol | 23:02 | |
Motol | 23:03 | |
Nemocnice Motol | 23:05 | |
Šafránecká | 23:06 | |
Vypich | 23:08 | |
Břevnovská | 23:10 | |
Kajetánka | 23:11 | |
Na Petynce | 23:13 | |
Vozovna Střešovice | 23:15 | |
Prašný most | 23:16 | |
Vítězné náměstí | 23:17 | |
Dejvická | 23:25 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost